Anahí Rocks Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloNov portalAnahiLatest imagesWebRegistriraj sePrijavaIšči

 

 Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.

Go down 
+62
anaaHii ♥
**Anny**
katka
Ivaanć*
Sanchiika
tinki.
annie.*
Renata.^^
DeaRAWR
Xx.Loquitaa.Xx
tinkerbell_sanja
.Glorč.*
Tinčeeq
princess annie
Miha^^
-anny-
serenity
trendy
Tinnca.
Anni.
.Deia.
vanjuš
ßeiip^^
Rebeldika
hudaura
MaRy
Alya.
Anja.
Kaiič.
henchie.
ptička
pupaRBD
enrique_gordana
anii
Sanč*
janči.
DemiJoe_4ever
iny*
GITTA
.:MaShiKa:.
anny.
anahii.*
TITITI
NINČ. <3
blair`
AnnCh
VaniLLa^Ninć
tinky rocks
Tadeia.*
tinky.rocks
Nelly.
Dul<33
Lejčii.
š.PeLč^^
Monny
anahi.beŁŁaaa
@teia
mašek.
almy_rbd
katja01
Tjashy
klarch.
66 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
MaRy
El Corazon de Bombon
El Corazon de Bombon
MaRy


Število prispevkov : 686
Join date : 04/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 11:53 am

tnxxi
Nazaj na vrh Go down
Alya.
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
Alya.


Število prispevkov : 2177
Join date : 06/12/2008
Age : 30
Kraj : Barcelona! <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 1:03 pm

Heeei!
Eno prašanje. Tm pr Pripombe AR piše da grejo naPJ tut čikas iz AR. Pa me zanima a AR Slovenia al kako? Pa kdo to gre? kiss
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/home.php?#/alja.pinky?ref=profile
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 1:09 pm

Ne, ne. jezik Chikas iz drugih AR sam ma Katja kontakt z njimi, pa bo rekla če lahko nam zrihtajo kak pozdrav kiss
Nazaj na vrh Go down
Alya.
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
Alya.


Število prispevkov : 2177
Join date : 06/12/2008
Age : 30
Kraj : Barcelona! <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 1:17 pm

ajaa! Sm misnla da gre kera iz našga AR-ja! hehe
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/home.php?#/alja.pinky?ref=profile
Monny
Membro de Mia´s club
Membro de Mia´s club
Monny


Število prispevkov : 2102
Join date : 17/10/2008
Age : 28

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 4:41 pm

jai upam, da dobimo pozdrau kiss

eno vprašanje mam:

te slikce animirane za podforume.
Mi ne delajo dones.
Pa me zanima a je tko nasplošno kej narobe al samo pr men zardevanje
Nazaj na vrh Go down
TITITI
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
TITITI


Število prispevkov : 1880
Join date : 12/02/2009
Age : 27
Kraj : maribor

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 4:50 pm

verjetno je kaj na tvojem računalniku narobe
ker men delajo kiss
Nazaj na vrh Go down
MaRy
El Corazon de Bombon
El Corazon de Bombon
MaRy


Število prispevkov : 686
Join date : 04/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 5:01 pm

men tudi delajo
Nazaj na vrh Go down
Alya.
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
Alya.


Število prispevkov : 2177
Join date : 06/12/2008
Age : 30
Kraj : Barcelona! <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 9:08 pm

nism vedla kam nej napišm. a ni dons sam še 11 dni do PJ?? Če so 16.7. ! K tm piše še 14. Mislm da se že ene par dni ni nč premaknil. hehe
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/home.php?#/alja.pinky?ref=profile
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyNed Jul 05, 2009 9:10 pm

Ja, ker je treba ročno premikat pa smo se odločli, da bomo na vsake par dni premaknal =P Tk da danes, al pa jutr bo Katja premaknala lol
Nazaj na vrh Go down
ßeiip^^
Empezar desde cero
Empezar desde cero
ßeiip^^


Število prispevkov : 40
Join date : 28/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 12:28 pm

NWm kam to spada ampak APA je kopirau vaše zamisli
http://apa-slovenija.omgforum.net/index.htm?sid=37f3487e262a7db8069caddbc1a64dc4
Majo napisan:Hola donde has estado pa podobnio kot wi.Če hočte vidt forum u celotsi se morte registrirat sam lah vam pa posodm vaš moj račun !!
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 2:31 pm

Ma dej s tem forumom mam jz čist stalno probleme ej. sorry
Že ko so nardil forum, je bla barva skor enaka kt tuki. A zdej pa še to al kaj. Mislim to mi pa res ni kul. Pa še ta Hayden se na ljudi staalno spravlja zarad kopiranja, je pa admin na tem forumu in ko pa ona kopira je pa kul al kaj?
Sem prijavljena na ta forum, sam se bom jz z adminko po msnju zmenla, ker jih mam pa res zadost. To sm se jz spomnala, da bi to mela in mislim, da je bla moja ideja unikatna. Se strinjate?
Pa tud tam, pri reviji majo podobno ko mi. Mi mamo quiero una revista, oni pa kr donde es mi revista.
Pa pri la famili isto. Jz sm napisala una loca familia, oni pa kr esto es una loca familia.

Ma dej, zdle mi je pa use dol padlo, ful so me razočarali. Prav brezveze se mi je že kregat z njimi.

EDIT
wau, zdej sem opazla še, da majo tam pri any in ostali ko mamo mi RBD, rebelde pa to še isti vrstni red. In seveda, naši ostali projekti se imenujejo, ella puede todo, oni majo kr si yo puedo tu tambien. Ma prav jezna sm zdle in to ful !
Nazaj na vrh Go down
Monny
Membro de Mia´s club
Membro de Mia´s club
Monny


Število prispevkov : 2102
Join date : 17/10/2008
Age : 28

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 2:50 pm

Mah Klara. Kaj morš. Ljudje nimajo svojga lajfa.
Nimajo svojih idej.

Če so že tok da odprejo forum nej vsaj se spomnejo kej svojega ne pa da od drugih (mimogrede uspešnih) forumov kopirajo.
Ti oz. mi vsi smo se za ta forum trudili in ne smemo dovoliti, da bi nekdo, ki ima pač malo preveč časa in nima svojih idej vse pobral in prenesel na svoj foru,.
Ko so odprli forum sem videla to barvo, kot jo imamo mi.
Ampak to sem rekla ma dobro kaj moreš. Ampak mi ni bilo kul.
Zdej ko sem pa to videla me je pa groza.
Pa to Nežo al whatever mam jst tut na msnju in vedno ful oglašuje forum in govori da so unikatni in nevem kaj še vse. Ja, lahko, da so unikatni za tiste, ki ne vedo kaj delajo.
Ravno danes sem bila dodana k pogovoru. pa se najprej še nisem zavedela za kaj se gre.
So govorili, da so naredili prenovo, ki je čudovita in oh in sploh.
Ampak sploh nisem pogledala linka, ker mi ta forum ni nekaj ušeč.
In ful neki, da je prenova in da je use unikatno in to.
Nihče pa ne pomisli, da je ta unikat naredila neka druga oseba in te je vse le kopija nekega drugega foruma.
Res, folk nima svojga lajfa.
Use kar zna narest je copy pa paste na drug forum.
Dobr da nam še headerja ne vzamejo ojoj

Na živce mi grejo, res.
Pa ne samo te. Tudi drugi, ki kopirajo.
Sm lih gledala na AT to temo in sm ful jezna bla.
Pa noben od AR in AT ni moj.
Ampak glede na to, da na njem preživim veliko prostega časa mi vsekakor ni vseeno kaj dela folk in ni mi vseeno to, da dobesedno krade ojoj

Oprostite, malo sem se razpisala ampak to sem mogla povedat
Nazaj na vrh Go down
ßeiip^^
Empezar desde cero
Empezar desde cero
ßeiip^^


Število prispevkov : 40
Join date : 28/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 3:49 pm

Ja se strinam z obema .Neža skuuzz sam oglašuuje.Pa upam da niste jezni kr sm powedlla.Ampak me rees moot kr eni kopirajo
Ajja pa še stopnjo majo enako.
APA puufina
Pa še od ASL so kopiraal
Nazaj na vrh Go down
ßeiip^^
Empezar desde cero
Empezar desde cero
ßeiip^^


Število prispevkov : 40
Join date : 28/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:07 pm

Ajja pa še to:
Nrdil bojjo srečanje in se posneli+dali Anahi nek paket:
http://apa-slovenija.omgforum.net/miraalgo-es-nuevo-obvestila-f2/donacije-t22.htm
Nazaj na vrh Go down
pupaRBD
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
pupaRBD


Število prispevkov : 1720
Join date : 18/10/2008
Age : 28
Kraj : Con mi bebita any..<3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:14 pm

to je pa res že višek ne..naredijo skor iste naslove tem kot mamo mi...kak si sploh upajo kopirat taki forum kot smo mi...majo 60 članov ( zaj z mano vred ker sem se prijavla da vidim kaj so kpirali)ampak to je res ful nesramno ne..sploh nimajo svojih idej...pa zaj še srečanje..mislim helouu strelanje res so malo pokjeni ne..
brez besed sem res...tak malo članov ko majo pa nas tu nekaj kopirajo..daj no...
Nazaj na vrh Go down
TITITI
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
TITITI


Število prispevkov : 1880
Join date : 12/02/2009
Age : 27
Kraj : maribor

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:15 pm

sam to mi je mal čudn ker annie naj nebi prišla v slo nevem
Nazaj na vrh Go down
pupaRBD
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
pupaRBD


Število prispevkov : 1720
Join date : 18/10/2008
Age : 28
Kraj : Con mi bebita any..<3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:16 pm

ja sam to se še ne ve ne...al se?? sem zamudla kaj ko me ni blo slučajno ^^
Nazaj na vrh Go down
katja01
Admin
Admin
katja01


Število prispevkov : 1223
Join date : 30/09/2008
Age : 34
Kraj : Poncholandija <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:20 pm

TITITI je napisal/a:
sam to mi je mal čudn ker annie naj nebi prišla v slo nevem

To se se ne ve... zaenkrat za AWT sploh ni se potrjenih datumov in cetudi jih v prvi rundi ne bi blo za Slovenijo, imamo se vedno moznosti da pride kasneje. pomežik Tko da nc bat. Bom se pa prijavla na tole apo, ker gre tut men na zivce neki stvari, pa je je skoda omembe... ahja
Nazaj na vrh Go down
http://anahirocksslo.ya.st
Monny
Membro de Mia´s club
Membro de Mia´s club
Monny


Število prispevkov : 2102
Join date : 17/10/2008
Age : 28

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:24 pm

Ja jst sm tut prijavljena.
Oprostite ampak jaz ne bom tiho. jaz bom povedala kar imam pa tudi če bo kdo od njih užaljen.
Tudi mi smo zaradi tega kar delajo
Čudno da nimajp še kratico AR ahja

edit:

napisala sem pritožbo:

Torej. imam pribombo, ki ni ravno mala.
Pišem v imenu celotnega Anahi Rocks, ker nam sploh ni kul kar delate.
Takoj, ko pridemo na forum opazimo kaj:
Prekopiran naslov podforuma Hola donde has estado?
potem: Stopnja se imenuje APA pitufas.. isto kot na AR Pitufina de Any.
Našla bi še veliko drugih (prekopiranih stvari)

Nevem, ampak moje mnenje je tako,da če že imate forum naj bo vsaj resnično vaš ne pa prekopiran iz drugih (mimogrede zelo uspešnih ) forumov.
Zelo oglašujete svoj forum kot unikaten ampak noben pa ne pove, da je polovica prekopiranega iz Anahi Rocks.
Oprostite. Mogoče sem koga užalila ampak js ne bom tiho.
Preveč rada mam Anahi Rocks, da bi dovolila, da vsak ki pride mimo prekopira stvari in da na svoj forum.
Nisem ne adminka ne moderatorka ampak za forum mi niti pod razno ni vseeno.

Mogoče niste opazili ampak na naših izdelkih piše (c) carslo kar pomeni avtorske pravice.
In če na NAŠIH izdelkih, ki so jih naredile NAŠE adminke in vsi ostali to piše pomeni da je to NAŠE.
Drugo bi bilo če bi mi to našli na netu in dali na svoj forum.
Fora pa je v tem da so se naš MT to spomnl SAMI in ne bomo dovolil, da bi kradli.. Dobesedno


Nazadnje urejal/a Monny Pon Jul 06, 2009 4:31 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
ßeiip^^
Empezar desde cero
Empezar desde cero
ßeiip^^


Število prispevkov : 40
Join date : 28/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:26 pm

ajja sej sm jihh jz že nadrla pa je ena napisalla:
Js sploh ne vidim nič enak!? Mogoče je čih to ime podforuma isto, drugo pa nič.... sicer pa mislm da je klarch. kle gor registrirana, ker sm vidla da je neka klarch. gor... in se ni nič pritožla da je kej isto, pa je adminka na AR. :mežik:
Nazaj na vrh Go down
katja01
Admin
Admin
katja01


Število prispevkov : 1223
Join date : 30/09/2008
Age : 34
Kraj : Poncholandija <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptyPon Jul 06, 2009 4:35 pm

Ok, js sm forum res na brzino preletela...
Se strinjam da bi lahko naredili bolj svoje naslove tem, ker s tako podobnimi, res ne morejo pricakovat drugega kot pritozb... Pa barvna paleta je res tako siroka da bi lahko vsaj zaenkrat dali druge odtenke kot jih imamo mi... ampak mam feeling, da jim ne moremo kaj dosti, ker so se "potrudli" in spremenili vsaj vrstni red besed, pa tudi grafike nimajo cisto nase... tko da ne vem ce bomo kej veliko dosegli.

Kar se srecanja tice, jim tudi ne morem kej veliko ocitat, ker so taka srecanja lahko nekaj obveznega iz strani glavnih sedezev... se mi pa vseeno zdi malo prevec, da govorijo o predaji pred hotelom Lev, o obljubljeni kartah itd, ko se niti koncert ni potrjen, kaj sele kaj drugega... ampak pustmo to, sej ni nasa stvar. hihi
Nazaj na vrh Go down
http://anahirocksslo.ya.st
vanjuš
Baby Blue
Baby Blue
vanjuš


Število prispevkov : 166
Join date : 25/02/2009
Age : 28
Kraj : Con mi hadita Annie

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptySre Jul 08, 2009 3:49 pm

Samo jaz vidim razpacan forumski banner al vsi? hm?
Nazaj na vrh Go down
http://anahimagic-slo.slovenianforum.com/index.htm?sid=242bf93c7
MaRy
El Corazon de Bombon
El Corazon de Bombon
MaRy


Število prispevkov : 686
Join date : 04/06/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptySre Jul 08, 2009 3:51 pm

očitno samo ti ekr jaz ne
Nazaj na vrh Go down
TITITI
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
TITITI


Število prispevkov : 1880
Join date : 12/02/2009
Age : 27
Kraj : maribor

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptySre Jul 08, 2009 3:57 pm

vanjuš včasih rabi malo več časa da se kak bi rekla naloži
Nazaj na vrh Go down
.Deia.
Baby Blue
Baby Blue
.Deia.


Število prispevkov : 131
Join date : 17/10/2008
Age : 27

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 EmptySre Jul 08, 2009 3:59 pm

mene je še ta neža prosila, da nardim header za ta forum
ampak ga pol nisem
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 6 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Pripombe Anahi Rocks Slovenia.
» Pohvale Anahi Rocks Slovenia.
» Predlogi Anahi Rocks Slovenia.
» Pomoč Anahi Rocks Slovenia.
» Anahi Rocks [Sedes mundiales]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahí Rocks Slovenija :: Anahi Rocks Slovenija :: Dices que estoy mala, pero vuelves! ♥ PPP-
Pojdi na: