Anahí Rocks Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloNov portalAnahiLatest imagesWebRegistriraj sePrijavaIšči

 

 Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.

Go down 
+62
anaaHii ♥
**Anny**
katka
Ivaanć*
Sanchiika
tinki.
annie.*
Renata.^^
DeaRAWR
Xx.Loquitaa.Xx
tinkerbell_sanja
.Glorč.*
Tinčeeq
princess annie
Miha^^
-anny-
serenity
trendy
Tinnca.
Anni.
.Deia.
vanjuš
ßeiip^^
Rebeldika
hudaura
MaRy
Alya.
Anja.
Kaiič.
henchie.
ptička
pupaRBD
enrique_gordana
anii
Sanč*
janči.
DemiJoe_4ever
iny*
GITTA
.:MaShiKa:.
anny.
anahii.*
TITITI
NINČ. <3
blair`
AnnCh
VaniLLa^Ninć
tinky rocks
Tadeia.*
tinky.rocks
Nelly.
Dul<33
Lejčii.
š.PeLč^^
Monny
anahi.beŁŁaaa
@teia
mašek.
almy_rbd
katja01
Tjashy
klarch.
66 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 05, 2009 4:26 pm

To se morte zmenit z voditeljicama, MT nima nič s tem zardevanje
Nazaj na vrh Go down
@teia
El Corazon de Bombon
El Corazon de Bombon
@teia


Število prispevkov : 492
Join date : 11/10/2008
Age : 28
Kraj : Con mi bebesitos

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 05, 2009 7:55 pm

Ahaa huaLaa
Nazaj na vrh Go down
http://www.mileycyrusslo.forumcommunity.net
tinky.rocks
Empezar desde cero
Empezar desde cero



Število prispevkov : 2
Join date : 06/04/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPon Apr 06, 2009 1:08 pm

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :* šhy, mas y mas y mas lindo :* mmmmmmmmmmmmm, torj mam na fuuuuuuuuuuuuul vprašanj sam ta1. k je NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ pomembnešjše. torj zanima me če ma kdo kakršne koli stike al fonsko od any. mam eno super sopresa para nuestra mas bonita ~ ANNY ♥️ drgač pa pofa dodajte me na msn če ma ker kol kakšne koli stike in s ebomo tam dogovarjali dalje. pa morm na fuul pohvalt ta forum kr mi je ANAHI ROCKS najbolš. am, sm pa registrirana u anahi rocks usa & anahi rocks esloveni ;D besos chiqous ♥️

moj msn : vidica10@hotmail.com[b]

ps. jst nism stara 1¸0 k mam u naslovu vidica10 ampak mam ta msn že njamanj 3 leta.
Nazaj na vrh Go down
Monny
Membro de Mia´s club
Membro de Mia´s club
Monny


Število prispevkov : 2102
Join date : 17/10/2008
Age : 28

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPon Apr 06, 2009 6:58 pm

tinky.rocks je napisal/a:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :* šhy, mas y mas y mas lindo :* mmmmmmmmmmmmm, torj mam na fuuuuuuuuuuuuul vprašanj sam ta1. k je NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ pomembnešjše. torj zanima me ?e ma kdo kakršne koli stike al fonsko od any. mam eno super sopresa para nuestra mas bonita ~ ANNY ? drga? pa pofa dodajte me na msn ?e ma ker kol kakšne koli stike in s ebomo tam dogovarjali dalje. pa morm na fuul pohvalt ta forum kr mi je ANAHI ROCKS najbolš. am, sm pa registrirana u anahi rocks usa & anahi rocks esloveni ;D besos chiqous ?

moj msn : vidica10@hotmail.com[b]
ps. jst nism stara 1¸0 k mam u naslovu vidica10 ampak mam ta msn že njamanj 3 leta.

Hej pomežik
Cifro od any boš dobila težk oz. kar nemogo?e. Glede msn-jev pa so pravi le anahi@rbd.com.mx noben drugi. Tako, da ?e imaš tega imaš pravega. Samo mislim, da so ji v tega vdrli.
Za taka vprašanja o stikih Any pa rajš piš v RBD temo 'Msn-ji od RBD' pomežik
Nazaj na vrh Go down
katja01
Admin
Admin
katja01


Število prispevkov : 1223
Join date : 30/09/2008
Age : 34
Kraj : Poncholandija <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyTor Apr 07, 2009 12:21 pm

tinky.rocks je napisal/a:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :* šhy, mas y mas y mas lindo :* mmmmmmmmmmmmm, torj mam na fuuuuuuuuuuuuul vprašanj sam ta1. k je NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ pomembnešjše. torj zanima me če ma kdo kakršne koli stike al fonsko od any. mam eno super sopresa para nuestra mas bonita ~ ANNY ♥️ drgač pa pofa dodajte me na msn če ma ker kol kakšne koli stike in s ebomo tam dogovarjali dalje. pa morm na fuul pohvalt ta forum kr mi je ANAHI ROCKS najbolš. am, sm pa registrirana u anahi rocks usa & anahi rocks esloveni ;D besos chiqous ♥️

moj msn : vidica10@hotmail.com[b]

ps. jst nism stara 1¸0 k mam u naslovu vidica10 ampak mam ta msn že njamanj 3 leta.

Neposrednih stikov z Any nimamo, je pa od casa do casa mozno uredit kaksno presenecenje al pa kej. Sam res je tezko vse skupi izvest, ker trenutno je Any v ZDA in majo samo AR USA moznost neposrednega kontakta.. pac kukr je priloznost da jo kje vids.. upam da sm dost razumljivo napisala.

Drgac pa ce si na AR USA poslal mail, so ga najverjetneje poslali nam, ker vsaka drzava ma svojo evidenco clanov... jezik ampak itak smo vsi skupi clani Anahi Rocks ni vazn s kire drzave si... to sam tko za info povem jezik

besitos
Nazaj na vrh Go down
http://anahirocksslo.ya.st
Tadeia.*
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
Tadeia.*


Število prispevkov : 1322
Join date : 13/10/2008
Age : 29
Kraj : con Angelitos!

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptySre Apr 15, 2009 10:11 pm

Mene zanima kera pisava je na slikci za podforum k piše videogalerija! Tnx za odgovor! kiss kiss
Nazaj na vrh Go down
tinky rocks
Empezar desde cero
Empezar desde cero
tinky rocks


Število prispevkov : 5
Join date : 06/04/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptySre Apr 15, 2009 11:03 pm

katja01 je napisal/a:
tinky.rocks je napisal/a:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :* šhy, mas y mas y mas lindo :* mmmmmmmmmmmmm, torj mam na fuuuuuuuuuuuuul vprašanj sam ta1. k je NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ pomembnešjše. torj zanima me če ma kdo kakršne koli stike al fonsko od any. mam eno super sopresa para nuestra mas bonita ~ ANNY ♥️ drgač pa pofa dodajte me na msn če ma ker kol kakšne koli stike in s ebomo tam dogovarjali dalje. pa morm na fuul pohvalt ta forum kr mi je ANAHI ROCKS najbolš. am, sm pa registrirana u anahi rocks usa & anahi rocks esloveni ;D besos chiqous ♥️

moj msn : vidica10@hotmail.com[b]

ps. jst nism stara 1¸0 k mam u naslovu vidica10 ampak mam ta msn že njamanj 3 leta.

Neposrednih stikov z Any nimamo, je pa od casa do casa mozno uredit kaksno presenecenje al pa kej. Sam res je tezko vse skupi izvest, ker trenutno je Any v ZDA in majo samo AR USA moznost neposrednega kontakta.. pac kukr je priloznost da jo kje vids.. upam da sm dost razumljivo napisala.

Drgac pa ce si na AR USA poslal mail, so ga najverjetneje poslali nam, ker vsaka drzava ma svojo evidenco clanov... jezik ampak itak smo vsi skupi clani Anahi Rocks ni vazn s kire drzave si... to sam tko za info povem jezik

besitos

















wiiiiiiiiiii gracias, pues dody me na msn vidica10@hot... in se bova dalje pogovarjali kr gre za eno zelo pomembno stvar. hvala za odgovor
bay besos, appachos y un muy muy fueeeeeeeeeerte abrazo
Nazaj na vrh Go down
VaniLLa^Ninć
Baby Blue
Baby Blue
VaniLLa^Ninć


Število prispevkov : 153
Join date : 29/01/2009
Age : 31
Kraj : Maribor

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPet Apr 17, 2009 9:37 pm

Mene pa zanima eno tako bol vprašanje.. a je kdo pripravljen naredit neke vrste print screan reklamo za forum?
da bi zgledlo nekako tako kot zgleda tale prva :
http://fanclubbelieveindimabilanslovenia.blogspot.com/
Zato ker namreč to je pač spletni blog mojeag foruma in dajemo priložnost vsem forumom da oglašujejo.. in če koga zanima .. da bi to naredo naj mi na zs odgovori .. ni ravno neko vprašanje ampak nisem vedla kam naj napišem :/


edit : al pa raje na mail bom bol na tekočem : fcbelieve.in.dima.bilan@gmail.com
Nazaj na vrh Go down
AnnCh
Baby Blue
Baby Blue
AnnCh


Število prispevkov : 166
Join date : 10/10/2008
Age : 28
Kraj : con mi hadita Anahi

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 19, 2009 10:40 am

od tega je že kr dolgo, ampak vseeno...za tist DVD na katerem so bli naši pozdravi za Anahi, je blo rečeno da si ga bomo lahko vsi sodelujoči pogledali, sam to je že kr nekaj časa nazaj pa me zanima če so še možnosti da si mi to pogledalo al ne? pomežik
se opravičujem če je že glede tega blo kje kaj napisano, ker js nism zasledila nikjer
Nazaj na vrh Go down
katja01
Admin
Admin
katja01


Število prispevkov : 1223
Join date : 30/09/2008
Age : 34
Kraj : Poncholandija <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 19, 2009 3:58 pm

AnnCh je napisal/a:
od tega je že kr dolgo, ampak vseeno...za tist DVD na katerem so bli naši pozdravi za Anahi, je blo rečeno da si ga bomo lahko vsi sodelujoči pogledali, sam to je že kr nekaj časa nazaj pa me zanima če so še možnosti da si mi to pogledalo al ne? pomežik
se opravičujem če je že glede tega blo kje kaj napisano, ker js nism zasledila nikjer

Ja itak ni problema.. a ga nisi dobila na mail? Ker takrat sm vsem sodelujocim poslala, upam da nism koga pozabla zardevanje
Ce hoces ti na ZS se enkrat posljem?

Lp
Nazaj na vrh Go down
http://anahirocksslo.ya.st
blair`
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
blair`


Število prispevkov : 2268
Join date : 14/12/2008
Age : 28

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 19, 2009 4:26 pm

A bi prosim meni tut, ker jas tut nisem dobila, hvala že naprej. kiss
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 19, 2009 4:39 pm

dej katja, pol ga pa še men pošlji nekam sm ga založla lol
Nazaj na vrh Go down
mašek.
Ganador.
Ganador.
mašek.


Število prispevkov : 675
Join date : 11/10/2008
Age : 29
Kraj : nowhere.

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 19, 2009 10:13 pm

Tadeia.* je napisal/a:
Mene zanima kera pisava je na slikci za podforum k piše videogalerija! Tnx za odgovor! kiss kiss
ena je Ernest, ena pa 04b03 ..
Nazaj na vrh Go down
NINČ. <3
Baby Blue
Baby Blue
NINČ. <3


Število prispevkov : 84
Join date : 20/04/2009
Age : 27
Kraj : Logatec <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPon Apr 20, 2009 9:59 pm

izT bi sam uprašaLa v kaTeri Temi se kei predLaga ?



nowa sem...danes sem se priJaviLa in nevem...upam da mi bosTe pomagaLi...

Lp, Nina a.k.a Anahi_Rocks* kiss
Nazaj na vrh Go down
katja01
Admin
Admin
katja01


Število prispevkov : 1223
Join date : 30/09/2008
Age : 34
Kraj : Poncholandija <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPon Apr 20, 2009 10:10 pm

Anahi_Rocks* je napisal/a:
izT bi sam uprašaLa v kaTeri Temi se kei predLaga ?



nowa sem...danes sem se priJaviLa in nevem...upam da mi bosTe pomagaLi...

Lp, Nina a.k.a Anahi_Rocks* kiss

Lahk kr v to temo predlagas... jezik
Nazaj na vrh Go down
http://anahirocksslo.ya.st
NINČ. <3
Baby Blue
Baby Blue
NINČ. <3


Število prispevkov : 84
Join date : 20/04/2009
Age : 27
Kraj : Logatec <3

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyTor Apr 21, 2009 8:36 am

katja01 je napisal/a:
Anahi_Rocks* je napisal/a:
izT bi sam uprašaLa v kaTeri Temi se kei predLaga ?



nowa sem...danes sem se priJaviLa in nevem...upam da mi bosTe pomagaLi...

Lp, Nina a.k.a Anahi_Rocks* kiss

Lahk kr v to temo predlagas... jezik
hwaLa kiss
Nazaj na vrh Go down
AnnCh
Baby Blue
Baby Blue
AnnCh


Število prispevkov : 166
Join date : 10/10/2008
Age : 28
Kraj : con mi hadita Anahi

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptySre Apr 22, 2009 2:05 pm

katja01 je napisal/a:
AnnCh je napisal/a:
od tega je že kr dolgo, ampak vseeno...za tist DVD na katerem so bli naši pozdravi za Anahi, je blo rečeno da si ga bomo lahko vsi sodelujoči pogledali, sam to je že kr nekaj časa nazaj pa me zanima če so še možnosti da si mi to pogledalo al ne? pomežik
se opravičujem če je že glede tega blo kje kaj napisano, ker js nism zasledila nikjer

Ja itak ni problema.. a ga nisi dobila na mail? Ker takrat sm vsem sodelujocim poslala, upam da nism koga pozabla zardevanje
Ce hoces ti na ZS se enkrat posljem?

Lp

ne nism dobila...sej ni problema pomežik
ja lepo prosim če mi pošlješ...hvala kiss
Nazaj na vrh Go down
TITITI
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
TITITI


Število prispevkov : 1880
Join date : 12/02/2009
Age : 27
Kraj : maribor

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2009 5:02 pm

zakon banerr / logo kiss kiss kiss kiss
ampak tam je napisano belive namesto believe zardevanje
Nazaj na vrh Go down
anahii.*
Empezar desde cero
Empezar desde cero
anahii.*


Število prispevkov : 32
Join date : 30/03/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2009 6:14 pm

tinkerbell je napisal/a:
zakon banerr / logo kiss kiss kiss kiss
ampak tam je napisano belive namesto believe zardevanje

nee sej je prou belive..usaj zdi se mi ..zdej pa nism sigurna.. ojoj
Nazaj na vrh Go down
anny.
Empezar desde cero
Empezar desde cero
anny.


Število prispevkov : 4
Join date : 03/04/2009

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2009 6:25 pm

kje lahko spremenim ime? zardevanje
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyČet Apr 23, 2009 8:53 pm

Pišeš lahko eni od amink na zs pomežik
Nazaj na vrh Go down
.:MaShiKa:.
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
.:MaShiKa:.


Število prispevkov : 1376
Join date : 22/04/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2009 5:24 pm

Mene zanima zakaj sta 2 foruma čist enaka (Anahi rocks).
Tale in še ta http://anahirocksslovenija.justforum.net/
(vse je enak razn logotipa.)
Nazaj na vrh Go down
GITTA
Tinkerbell foruma
Tinkerbell foruma
GITTA


Število prispevkov : 3584
Join date : 09/10/2008
Kraj : con mis Morenos

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyPet Apr 24, 2009 6:24 pm

.:MaShiKa:. je napisal/a:
Mene zanima zakaj sta 2 foruma čist enaka (Anahi rocks).
Tale in še ta http://anahirocksslovenija.justforum.net/
(vse je enak razn logotipa.)

zato ker je bil ta narejen med tem ko tale forum ni delal
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1385018637&ref=name
TITITI
Orgullosamente AR
Orgullosamente AR
TITITI


Število prispevkov : 1880
Join date : 12/02/2009
Age : 27
Kraj : maribor

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 26, 2009 9:00 pm

anahii.*

prav je BELIEVE za vse nasvet kak si to najlažje zapomnite BELIeve
upam da si bote zapomnili
Nazaj na vrh Go down
iny*
Super Fan
Super Fan
iny*


Število prispevkov : 1135
Join date : 02/01/2009
Age : 30

Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 EmptyNed Apr 26, 2009 9:07 pm

a ni tko da je oboje pravilno?
belive in believe?
no nism čist prepričana. zardevanje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.   Vprašanja Anahi Rocks Slovenia. - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanja Anahi Rocks Slovenia.
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Pripombe Anahi Rocks Slovenia.
» Pohvale Anahi Rocks Slovenia.
» Predlogi Anahi Rocks Slovenia.
» Pomoč Anahi Rocks Slovenia.
» Anahi Rocks [Sedes mundiales]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahí Rocks Slovenija :: Anahi Rocks Slovenija :: Dices que estoy mala, pero vuelves! ♥ PPP-
Pojdi na: