Anahí Rocks Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloNov portalAnahiLatest imagesWebRegistriraj sePrijavaIšči

 

 Za klarch. <3

Go down 
AvtorSporočilo
xoxo
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyNed Dec 20, 2009 8:09 pm

Querida Klara!

Za klarch. <3 Klara
Živjo, jaz sem tvoja skrivna prijateljica! Prvi naj bo, da sem punca! haha*

Ker si bila letos zelooooooo pridna, me je Božiček prosil, naj ti polepšam praznike!

Kaj naj ti zaželim danes? hm... love Imej uspešen teden, bodi vedno nasmejana in pozitivna! Verjemi v svoje sanje in ideje... in kadarkoli ti bo šlo kaj narobe, se spomni da imaš mene! Svojo skrivno prijateljico! hehe*

''Vedno poskušaj doseči luno!
Tudi če ti ne bo uspelo... boš vsaj bližje zvezdam!''


tako da! lepe praznike Klara!!!

radatemam!* in love
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyNed Dec 20, 2009 8:38 pm

Oooo, kok lepo. in love Muchisimas gracias - zaenkrat še pojma nimam kdo si. lol
Nazaj na vrh Go down
tu angel
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyPon Dec 21, 2009 10:04 pm

Holaaaa Klaraaaaaaa! <3<3

hehe* kako si? a si bla kej pridna danes? božiček in jaz te opazujeva! hehe*

ful sem razmišljala kaj naj bo moje darilo zate za današnji dan... in ker sem imela v šoli čisto preveč časa je nastalo tole... ni še čisto dokončano! hehe* upam da ti je ušeč, da ti polepšam daaan! <3<3 k bo čist končano, dobiš po pošti! ne skrb, že razmišljam kaj nej ti pošljem po pošti! mam že kar nekaj idej! <3<3

Za klarch. <3 Scan0003e.th


namig za danes! hm... sem iz Ljubljane! ** nasmeh

lepo se imej Klara!

''mladost je norost!!!''


tu amiga secretaaaa que te adoraaaa! <3<3
love
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyPon Dec 21, 2009 10:08 pm

Aveš kok me firbec daje ej lol Hvala ti amiga invisible in love Sem bla pridna ja, zdej bom še bolj ko se grem učit jeje.

Ooooo, kok je dobr. Ful je lepo, muchisimas gracias. in love Te kjero**
Nazaj na vrh Go down
tu amiga
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyTor Dec 22, 2009 8:52 pm

Hola Klaraa?

Kako si pa kej dons? heh*

še en dan pa bojo počitncee!! <3<3 jst že kumi čakam! ti? greš kam al boš doma?

ja božiček te opazuje in je ugotovu da si ti tok pridna ane! hehe*

razmišlala sm spet kaj nej bo današne darilo. hm... jeeej in sem se spomnila na tole k sm lih na radiu slišala...:



upam da ti je ušeč! <3<3 men je ful ušeč tale pesmca, pa še za ta cajt zdei je!

ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS THAT KLARA WILL BE HAPPY! <3<3

aja sej reees! namig za danes!
Poznaš me! vidle sva se že, pa pogovarjale tut. hehe <3<3

kšna ideja že kdo sem?

no... ne pozabt da smo čikas de AR tuki zate, tko da nisi nikol sama!

Za klarch. <3 Besoso
besooos! <3
(hehe,sej vem da je mau čudn sam nimam PSja!)

para siempre!

tu amiga!! <3<3
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyTor Dec 22, 2009 11:08 pm

Holis preciosa. in love
Joj res ti hvala za današnje darilce, si mi kr polepšala dan. Dans ni glih moj dan ojej Pa dobr. Za počitnice oz praznike bom kr lepo doma v krogu prijateljev in družine. In seveda moja amiga invisible bo z mano jeje jezik
Seveda sem pridna, kdaj pa nism haha. jezik

Zaenkrat se mi še ne sanja kdo si ... Aja vem, da te poznam. Pa da sva se že pogovarjale. Lol ane? lol Sem pametna ^^ Hvala ti za darilca, prelepa so in love In tud jz vem, da je to blagoslov da imam take prijetne punce na AR in love

Gracias, mil besos**
Nazaj na vrh Go down
tu amiga
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptySre Dec 23, 2009 7:49 pm

Holaaa bonitaa! in love

iii hvala za tok lep odgovor sem ga bila zelo vesela! <3<3

oh ja! jutr pa še zadni dan pol pa počitinicee! <3<3
ja sej jaz bom tud doma. ^če boš kaj v Ljubljani bi se lahko kej vidle. kšne čikas especiales s foruma! hehe*

ja sej danes tut ni lih moj dan! na poti v šolo sem padla na ledu! haha* zdei me pa use bolii!^^


nč se sekirat če ni tvoj dan! čikas de AR bomo zmeri s taboo! <3<3

ja tko je. moje artarske sposobnosti so bol na nuli kot ne, zato ti bom kakšen banner težje podarila! mam pa eno dobro idejo, sam moram dobit nekoga k bi mi to naredu! hehe* in love

aja namig za dons...! am..... .... .... moje ime se začne na isto črko kot ime od enga člana RBD!

no da ti pa veselih praznikov ne bom zaželela samo jaz sem prosila moje dobre prijatelje RBDjevce če bi lahko posebi zate posnel tale video: hehe*


pa še ena misel za lep daan:
''FRIENDS DON'T LET YOU DO STUPID THINGS.....ALONE! <3''

te quierooo muchooo!!!! <3<3
Nazaj na vrh Go down
tu amiga
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyČet Dec 24, 2009 8:39 pm

Hoolaa Santa's baby!! <<<333

kako smo??? no dons pa počitnceeeeeee!!!!
a ste mel pouk al kšno proslavo? mi smo mel ''kao'' 3. ure pouka, pol pa proslavo. sm nastopala v enem skeču! je bloo ful dobr! hehe**

no dons je pa božiiič! no jutr, ampak dons je božičn večer! hehe*
dons morš it hitro spat da bo lahko božiček prišel! <3<3

no, ker je pa danes lep praznik sem se tudi jaz potrudila in prosila eno članico da ti zarta darilo!
ker si bla res fuuuuul pridna ane! <3<3 upam da ti bo všeč!

Za klarch. <3 Anyj

Za klarch. <3 Klararocks


VESEL BOŽIČ KLARAAA! <3<3

pa da boš vedla, da te mam rada in mi ful pomeniš! hehe*

pa namig za danes ane! am... dodano me imaš na facebooku!

lepo praznuj princesa! <3<3
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyPet Dec 25, 2009 3:18 pm

Aw, oprosti, ker ti nič nisem odgovarjala ampak sem bila polno zaposlena in nisem nič bla kaj na računalniku a dej
Joj, mil gracias amiga, ful lepa darilca in hvala za vse te lepe želje. in love in love
Božič sem preživela zelo lepo, aja pa včeri nisem imela pouka, sem kr doma lepo spala. haay Ziher ti je šlo v skeču super hehe. in love Dobila sem pa lepa darila. in love Upam, da so teb tud lepa prinesli.

Hvala ti za vse in srečen božič bebe in love
Te quiero*
Nazaj na vrh Go down
tu amiga
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyPet Dec 25, 2009 10:29 pm

QUERIDA KLARA! <3

Za klarch. <3 Ist24075162rudolftherei


Vse želje, ki letos se niso izpolnile,
vse sanje, ki niso sadu obrodile,
v prihodnjem naj letu dobijo polet,
naj čimprej izpolni se njihov obet!

VESEL BOOOŽIČ! <3

no lepo da si dobila lepa darila. jst tut! hehe* sva ble pridne letos! <3<3

sm vidla da že nosiš ikonco in blink! ful sem vesela da ti je ušeč! <3<3 in love in love in love

ah ja pa smo končno pričakal počitnice! ja sem vidla na fb-ju da si zaspala. sej to sem ti že namignla da me maš na fb-ju ane? jaa proslava je na konc ful dobro izpadla, skeč pa je bil itak super!**

hehe* mislm da je zdei že počas cajt za kkšn bl ogromen namig kdo sem! am... kot sem že rekla, sem punca iz Ljubljane, moje ime se začne na isto črko kot ime od enega člana skupine RBD, poznaš me, sva se že pogovarjali in dodano me imaš na facebooku! povem ti še, da sem bila na obeh srečanjih, sem rdečelasa in na moji stene visi nekaj posebnega. neka posebna ''pohvala''. se ti že kej svita kdo bi lahko bila?

Ta trenutek ti ne morem podariti nasmeha, nežnega pogleda in toplega objema,zato ti to pošiljam v tem sporočilu .Naj te torej za Božič greje misel,da nekdo misli nate.

vesel božič hermanita, lepo praznuj!

te quierooo hasta las estrellas y maas!
<3<3<3
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptySob Dec 26, 2009 12:12 am

Aaaaaaaaa, vem kdo siii. in love in love Sej si Alya ane?? in love in love
Okj FUL sem vesela, da si ti moja amiga invisible. in love Ti si men toook fajnaaa. in love

Hvala ti za vsa presenečenja mi amorsote. Te kjero hermana! Mucho!! in love
Nazaj na vrh Go down
tu amiga
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptySob Dec 26, 2009 12:21 am

aaa ja jst sm jaa! hehe* in love in love

ooo lepo da si vesela da sem jaz! ooo Klaraa ti si men tut fuuul uredu in sm bla res ful vesela da te je Katja dodelila men!

hehe. ni za kej, za darila, dobiš pa naslednji ted po pošti še tapravega! hehe**

te adoro tmb hermanitaaa!<3<3

nočko*<3
Nazaj na vrh Go down
klarch.
Admin
Admin
klarch.


Število prispevkov : 2548
Join date : 02/10/2008
Age : 30

Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptySob Dec 26, 2009 12:36 am

Ne res, že ko smo se na prvem srečanju spoznali si mi takoj padla v oči. Pa sm bla čist navdušena nad tabo. aja
Tk da hvala za vsa darilca, pa tud za kasnejše in love
Hermana mia**
Nazaj na vrh Go down
Tu herma
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptySob Dec 26, 2009 12:09 pm

mi preciosa hermanita, HOLA!

ja sej vem da je še zgodaj, ampak greva dons z mami na morje, pa sm se odločila da ti bom že kr zdele napisala!

no učeri si ugotovila kdo sem! jeeeeej!* go klara go klara go klara! jeeej hehe.
prou dan si mi polepšala. hehe* jst sm tut učeri prepoznala mojo amigo secreto! <3<3

ker je danes pomemben slovenski praznik, tale slikca! hehe*
Za klarch. <3 Zastava20slo

tale pesem pa se mi je že ponoč vrtela v glavi in prepevam si jo že celo jutro! podarjam jo še tebi, da se bo še teb mal pel! hehe*


no tale verz pa je men podarila mi amiga secreta oz. Gita (<3), jst pa ga naprej podarjam tebi, ker mi je res ful ušeč! hehe*

Kaj naj ti podarim za Božička?
Avto? Denar? Prijateljstvo?
Za prvi dve želji piši božičku, zadnjo pa ti podarjam jaz!


no, zdei se grem pa jst počas zrihtat! bom pozdraula morje zate! hehe*
lepo sobotoo!

te adoro!
tu hermanita de corazon! <3<3<3<3<3
Nazaj na vrh Go down
amigis*
Gost




Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 EmptyTor Dec 29, 2009 2:46 pm

Heeei*

no pa je igrice koneec! škoda! ker sem res ful uživala! hehe*
kako si? uživaš na počitncaah?

učeri sem že kupila tvoje darilce, ga dobiš kmal po pošti! hehe*

no uživej Klaraa! <3<3

tu amiga! ne več tok skrivna!

hehe*
te amoo!*

Alyaa*
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Za klarch. <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za klarch. <3   Za klarch. <3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Za klarch. <3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahí Rocks Slovenija :: [božično-novoletna igra] Nevidni prijatelj-
Pojdi na: